Jsem vaše chytré rozhodnutí
chytře bydlet

Dlouhodobě udržitelný projekt, promyšlený do posledních detailů, to je ALTERNA. Rodinné domy vynikají moderním vzhledem a kvalitním standardem. Při výstavbě jsme dali přednost materiálům a technologiím, které šetří životní prostřední a využívají obnovitelné zdroje.

florian

Vstupte do světa ALTERNA - inovativního developerského projektu, který oživuje 54 krásných rodinných domů. Každý kousek naší architektury je citlivě promyšlen do posledního detailu, abychom vám přinesli domy, které vám budou vyhovovat ve všech ohledech.

Více informací najdete na stránkách projektu

WEB ALTERNA SLUŠTICE

s ohledem k přírodě
penB A
recyklace zdrojů

BYDLENÍ
VE SLUŠTICÍCH

váš klidný domov na dosah metropole. Příležitost pro ty, kteří hledají klidný, ale přesto aktivní život. Rodinné domy se nachází v obci Sluštice, nedaleko Prahy mezi městy Říčany a Úvaly, s méně než 700 obyvateli. Ideální varianta rodinného bydlení v klidu, na dosah velkoměsta.

Alterna - BYDLENÍ VE SLUŠTICÍCH

dostupné typy domů

TWO STORY
TWO STORY GRANDE
DOUBLE BLOCK
BUNGALOV

Alterna - dostupné typy domů

dostupné typy domů

TWO STORY
TWO STORY GRANDE
DOUBLE BLOCK
BUNGALOV

slovo developera

Projekt rodinných domů ALTERNA Sluštice v sobě snoubí vše, na čem si ve VENUSU zakládáme, tedy udržitelnost, proklientský přístup, propracované dispozice a respekt k místu. Jsem na něj a na celý tým, který na projektu pracuje, velmi hrdý. Věřím, že budoucí obyvatelé ocení lokalitu, vysoký standard vybavení a dispozice jednotlivých domů a investice do lokality jako celku.

Zcelením pozemků od několika majitelů se nám podařilo vytvořit kompaktní území, které je vhodné jak pro rodinné bydlení, a je alternativou pro stále méně dostupné bydlení v hlavním městě, tak pro starší páry, kteří hledají klid a komfort. Celá lokalita vznikala v úzké spolupráci s obcí Sluštice a patří jí dík za konstruktivní jednání. S tím se pojí i předání dvou pozemků, které přiléhají ke komunitnímu parku, obci, která zde vybuduje služby pro budoucí obyvatele.

ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
ALTERNA
2
ALTERNA
ALTERNA

orientační harmonogram

10/2023

zahájení
výstavby

11/2023

zahájení
prodeje

10/2024

dokončení
hrubé stavby

4/2025

kolaudace

6/2025

předání domů

naše další projekty

instagram

Napište nám a my se
vám brzy ozveme.

Formulář nenalezen!
Souhlasím se zpracováním osobních údajů na základě zásad o ochraně osobních údajů.